دریافت کد پیج رنک گوگل

سفارش تبلیغ
صبا
  • + *شورای امنیت پیش نویس قطعنامه جمع بندی مذاکرات هسته ای ایران و5+1 را تصویب کرد*
  • + *عید مبارک*
  • + *در این دنیای دشمنی و قدرت طلبی خنده و اخم هم جای خود و زمان خود را دارد مثل لبخندهای معروف آقای ظریف...تقدیر و تشکر هم ادابی دارد مثل رفتاری که ایشان کردند...اگر اتحاد که رمز پیروزی هر امتی هست با هر حرکت بی منطق و محاسبه نشده ای خدشه دار شود تمام اجرهای چیده شده به زمین خواهد ریخت...*
  • + *نکته :با اینکه امریکاچند ساعت قبل یه بمب اتم جدید ازمایش کردچرا بعضی ها اسراربه شلوغ کاری و جشن دارن؟به عقیده بنده ما باید ضمن قدردانی از سربازان سنگرهای دیپلوماسی حواسمون به گستاخ شدن دشمن باشه نتیجه این همه تلاش یکی دو ماه دیگه به ثمر میشینه که ممکنه با تندروی و شتابزدگی تمام اجرهای چیده شده به زمین بریزن الان فقط یه بیانیه صادر میشه(گرچه مهم هست) ولی هنوز هیچ لزوم اجرایی نه برای ماداره نه غرب*
  • + *سلام سحربخیر عبادتاتون قبول باشه*
  • + حضرت رسول ص اموال خود را با زکات محفوظ نگاه دارید و بیمارانتان را با صدقه دادن درمان کنید و به هنگام سختی و گرفتاری به دعا روی آورید..عیدتون مبارک
  • + *سال جدید مبارک @};-اگر خدا بخاد همه اوقاتتون با روحیات خوب و حس شیرین یه زندگی ``گلبرگی`` تا آخر سال و همیشه عمرر همراه باشه@};- ...*
  • + *با سلام ... سید صادق طباطبایی از ذخایر انقلاب و از یادگاران بزرگانی چون امام موسی صدر ?شهید چمران و همواره در کنار نهضت و انقلاب بود در گذشت ایشان را به همراهان و دوستداران و خانواده ایشان تسلیت عرض کرده و شادی روح ایشان را از خداوند متعال خواستارم...*
  • + *سلام دوستان ...‌‍ یه کمک لطفا ...با تلفن همراه چطور میشه مطلب کپی پیست کرد که خطا نده؟*
  • + **با سلام‍ در نظر دارم بعد از مدتی که نبودم از امروز فقط مطالب مربوط به جشنواره فیلم عمار رو بذارم ...لذا اسم وبلاگ هم با نظر دوستای عزیزم عوض میشه. ...با تشکر از توجه تون...(پیامنمای جامع سابق)*

1 2 >

 

24 اسفند 1393

رئیس هیأت اجرایی انتخابات شورایاری‌ها :

اعلام اسامی منتخبین محلات پایتخت از ساعت 14/رشد 30 درصدی مشارکت/مهلت دو روزه برای شکایات

رئیس هیأت اجرایی انتخابات شورایاری‌ها گفت: ساعت 2 بعد از ظهر اسامی منتخبین به تفکیک محلات در سایت انتخابات منتشر می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورایاران ، مرتضی طلایی در خصوص جمع‌بندی نهایی انتخابات شورایاری‌ها گفت: 574 هزار و 801 نفر در انتخابات شرکت کردند که در مقایسه با دور قبل حدود 30 درصد افزایش داشته است.

رئیس هیأت اجرایی انتخابات شورایاری‌ها در خصوص مدرک تحصیلی افراد گفت: از نظر مدرک تحصیلی 35 درصد رأی‌آورندگان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی، 15 درصد کارشناسی ارشد و دکتری و حوزوی، 16 درصد کاردانی و 32 درصد دیپلم و زیر دیپلم بوده‌اند.

به گفته طلایی هزار و 556 نفر این افراد 25 تا 40 سال بوده و 822 نفر بالای 50 سال بودند.

طلایی با بیان اینکه 2 هزار و 170 نفر آقایان بوده و 308 نفر خانم بودند، گفت: از نظر شغل 614 نفر کارمند، 887 نفر آزاد، 259 نفر مشاغل فرهنگی، 274 نفر از بازنشستگان بوده و همچنین 594 نفر از جامعه ایثارگران بودند.

طلایی تأکید کرد: اسامی منتخبین به تفکیک محلات ساعت 2 بعد از ظهر بر روی سایت انتخابات منتشر  می‌شود.

وی بیان کرد: شهروندان 2 روز فرصت دارند شکایات و گزارشات خود را به هیأت نظارت تحویل داده و ظرف 5 روز گزارشات بررسی و سرانجام نتیجه نهایی انتخابات پس از تأیید صحت انتخابات توسط هیأت نظارت به افراد اعلام می‌شود. 

 

 

 

Shorayaran.com

 


اولین دیدگاه را شما بگذارید اعلام اسامی منتخبین محلات پایتخت از ساعت 14/رشد 30 درصدی مشار نت ،

  

 

: 22 اسفند 1393

مرتضی طلایی رئیس ستاد هماهنگی شورایاری های شهر تهران خبر داد:

اعلام جزئیات انتخابات شورایاری های شهر تهران

رئیس ستاد هماهنگی شورایاری های شهر تهران گفت: امروز در 1800 شعبه اخذ رای و 345 محله شهر تهران با به کارگیری 25 هزا رنفر نیروهای داوطلب انتخابات شورایاری های شهر تهران برگزار می شود.

به گزارش ستاد خبری چهارمین دوره انتخابات شورایاری ها، مرتضی طلایی صبح امروز در کنفراس خبری آغاز انتخابات چهارمین دوره انتخابات شورایاری ها ادامه داد: در هر محله 7 نفر از 30 کاندیدی که تعداد رای بالاتری را اخذ کنند به عنوان اعضای اصلی شورای محله و3 نفر دیگر به عنوان عضو علی البدل انتخاب می شوند.
وی ادامه داد: در مرحله بعدی 6 عضو دیگر به طور غیر مستقیم به جمع این 7 نفر اضافه خواهند شد. این افراد عبارتند از ، یک نفر از  مسجد محل،روحانی مسجد، 2 نفر نماینده از مدرسه دخترانه و پسرانه ، یک نفر از اعضای کسبه ، یک نفر از هیات های مذهبی و یک نفر هم از اعضای بسیج خواهد بود که  در نهایت به 7 عضو شورایاری اضافه  و در کل تعداد  این افراد به 13 نفر اصلی هیات امنای شهر تهران خواهد رسید.
طلایی در ادامه خاطر نشان کرد: به محض ورود به سال 94 با برگزاری انتخابات هیات امنا سراهای محله، 345 سرای محله فعلی را تحویل خواهیم داد و بلافاصله با فرآیند آیین نامه های محله نسبت به مدیریت محله اقدام خواهد شد .
رئیس ستاد چهارمین دوره انتخابات شورایاری های محلات شهر تهران برای انجام هر چه بهتر این وظایف 3 رکن اساسی را مد نظر قرار داد و افزود: یکی از وظایف مهم در انجام این امر بحث نیاز سنجی ؛ شناخت مشکلات، انتقال انها برای حل هر چه سریعتر به تمام دستگاههای اجرایی و دریافت مطالبات مربوط انها باشد.
وی دومین امر مهم را نظارت بر مجموعه شهری و ارتباط با شهرداری ها دانست . همچنین در امر محله داری مهمترین اصل که سومین رکن اساسی است را بحث فعالیت خواند و تصریح کرد: .در حوزه فعالیت های سرای محل 13 حوزه کار تخصصی وجود دارد که سند چشم انداز محلی و بومی سازی در محلات  برابر بر نیازهای محله  تدوین و در راس امور قرار خوهد گرفت. 
طلایی به این اصل اشاره کرد که اگر بتوانیم با محوریت مساجد یک قرار گاه فرهنگی را ساماندهی کنیم بسیاری از مشکلات در محلات رفع رجوع خواهد شد.
وی در پایان برای تشریح بیشتر این موضوع به امار اعلام شده در خصوص طلاق اشاره کردو گفت: طبق امارهای موجود در این زمینه 150 هزار طلاق در سال جاری ثبت شده که این اتفاق یک تهدید برای سلامت و نظام خانواده محسوب می شود در نتیجه  اگر بتوانیم از مساجد به عنوان قرار گاه استفاده کنیم با وجود دو اصل اساسی مانند اموزش و ایجاد مراکز مشاوره می توان بهبه این امر خطیر کمک و سلامت و نظام خانواده را تضین کرد. همچنین در امر آموزش و اگاهی بخشی می تواند با استفاده از منابع محلی که در سال بالغ بر 100 میلیون اعتبار است هر چه بهتر وارد عمل شوند.  

 

 

 

 

Shorayaran.com

 


اولین دیدگاه را شما بگذارید اعلام جزئیات انتخابات شورایاری های شهر تهران ،

  

 

21 اسفند 1393

رئیس ستاد هماهنگی شورایاری های شهر تهران خبر داد:

آغاز انتخابات از ساعت 9 صبح فردا

رئیس ستاد هماهنگی شورایاری های شهر تهران گفت: انتخابات شورایاری های شهر تهران از ساعت 9 صبح روز جمعه 22 اسفند ماه آغاز خواهد شد.

به گزارش ستاد خبری چهارمین دوره انتخابات شورایاری ها، مرتضی طلایی افزود : جهت برگزاری انتخابات شورایاری‌ها 25 هزار نیرو اعم از نیروهای امنیتی، اجرایی و نظارتی حضور خواهند داشت و در نهایت از بین کاندیداها 1300 نفر به عنوان اعضای شورایاری‌های شهر تهران انتخاب می‌شوند. 
وی ادامه داد: جانمایی برای شعب اخذ رای با حساسیت ویژه انجام شده است و تلاش خواهد شد انتخاباتی باشکوه و بدون مشکل برگزار شود.

 


اولین دیدگاه را شما بگذارید آغاز انتخابات از ساعت 9 صبح فردا غلامرضامقدس ،

  

 

: 20 اسفند 1393

پرویز سروری مطرح کرد؛

اقدامات انجام شده در ستاد شورایاری ها هم تراز با انتخابات ملی بوده است

عضو شورای شهر تهران در ارزیابی خود از روند فعالیت های ستاد هماهنگی شورایاری ها می گوید: کمیته اجرایی برگزاری انتخابات شورایاری های اقدامات بزرگی در این مدت انجام دادند و بدون اغراق می توان گفت که تلاش های انجام شده هم تراز با انتخابات ملی کشور بوده است.

پرویز سروری در گفتگو باخبرنگار ستاد خبری چهارمین دوره انتخابات شورایاری ها اظهار داشت: من با توجه به مسئولیت هایی که بر عهده داشته ام با روند انتخاباتی که در سطح ملی انجام می شود آشنا هستم. از همین رو اشرافیت کاملی با اقدامات بزرگ انجام شده دارم. دوستان ما در ستاد با وقت کم، با کمترین نیروی انسانی و امکانات، امر بزرگی را ساماندهی کردند که این مسئله هم قابل تقدیر است و هم جای نسخه برداری توسط سایر شهرهای کشور را دارد. این عضو شورای اسلامی شهر تهران همچنین خاطر نشان کرد: امید می رود اعضای کمیته اجرایی به نحوی شایسته و همانگونه که در این مدت امور انتخابات را پیش بردند در برگزاری انتخابات که جزو آخرین مراحل امور است نیز کام مردم را شیرین کنند. 
وی درباره ضرورت فعالیت شورایاران در سطح شهر تهران گفت: تهران با حجم وسیع و جمعیت بالا نیازمند حضور نهادی به نام شورایاری هاست تا هم مدیریت شهری و هم شورای شهر تهران بتوانند برای اعمال نظارت بر محلات از شورایاران به عنوان بازوی شورا استفاده کنند، چراکه تعداد ما در شورای شهر نسبت به جمعیتی که در تهران ساکن هستند عدد نازلی است و قادر به نظارت بر همه امور شهر تهران نیستیم و این شورایاران هستند که چشمان بینای ما در محلات به حساب می آیند. 
سروری همچنین تصریح کرد: به طور طبیعی وجود شورایاری ها این زمینه را ایجاد می کند که برخورداری مردم به سمت عدالت حرکت کند. مهمترین ماموریت شورایاری ها نیز در دوره چهارم بستر سازی برای ایجاد عدالت در برخورداری مردم از امکانات شهری خواهد بود. 
وی در ادامه خاطر نشان کرد: شورایاری ها خط تکمیلی مردمسالاری دینی در عرصه تصمیم گیری و تصمیم سازی هستند. شورایاری ها پارلمان محلی هستند که می توانند نقش مردم را در محلات پررنگ کنند. از همین رو حالا کشورهایی که جمهوری اسلامی ایران را ناقض حقوق بشر می دانند باید بیایند و از الگوی شورایاری های شهر تهران به عنوان یک دموکراسی واقعی بهره برداری کنند. 
سروری در بخش پایانی اظهارات خود به ضرورت حضور همه جانبه در انتخابات 22 اسفند ماه اشاره کرد و گفت: مردم با حضور پرحجم و گسترده خود باردیگر به دنیا نشان دهند که ایران در همه عرصه ها با حضور مردم مشکلات را رفع می کند. مردم تهران باید بدانند که نباید از این انتخابات به راحتی عبور کنند و اجازه ندهند با عدم حضور آنها، افرادی ناشایست بر مسند شورایاری ها قرار گیرند. 

 


اولین دیدگاه را شما بگذارید

  

 

 20 اسفند 1393

رییس ستاد شورایاری های شورای شهر تهران تاکید کرد

ضوابط شورایاری‌ها در مجلس تصویب شود

رییس ستاد شورایاری‌های شورای شهر تهران با تاکید بر لزوم پیگیری شورای عالی استان‌ها، وزارت کشور و کمیسیون امور شوراهای مجلس شورای اسلامی برای تصویب ضوابط شورایاری‌ها گفت: به دلیل درگیری در برگزاری چهارمین دوره انتخابات شورایاری‌ها فرصتی فراهم نشده است در این خصوص پیگیری‌های جامع و کامل را انجام دهیم.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورایاران ، مرتضی طلایی درباره تعامل شورای شهر با شورای عالی استان‌ها برای تصویب ضوابط شورایاری‌ها در مجلس گفت: به دلیل درگیری در برگزاری انتخابات هنوز فرصت نکردیم برای حل جامع و کامل این موضوع از طریق لایحه و یا طرح شورای عالی استان‌ها اقدام کنیم.

وی افزود: به طور پراکنده اظهارنظرهایی از مسئولین و نمایندگان مجلس شنیدیم که حکایت از پیش بینی‌های لازم برای تدوین قانون جامع انتخابات شورایاری‌ها دارد. در زمان مسئولیت مرحوم کردان اقدامات زیادی توسط شورای شهر تهران برای تهیه آیین نامه شوراهای محلی شد و همچنین در زمان وزیر کشور وقت شورای عالی استان‌ها نیز با کردان مکاتبات کرده بود که اگر این بار جوابی داده نشود این مفهوم برداشت می شود آنچه انجام داده‌ایم قانونی است و این روند را ملاک عمل قرار می دهیم.

وی تاکید کرد: ولی در نهایت کار به سرانجام نرسید، قطعا چهار سال خیلی سریع به پایان می رسد و بار دیگر به این مشکلات بر می خوریم. قرار است این انتخابات در کل استان ها صورت بگیرد پس لازم است زودتر به سرانجام برسد.

طلایی با اشاره به برگزاری انتخابات چهارمین دوره انتخابات شورایاری ها در 22 اسفند سال جاری گفت: به حمدالله روند مناسبی تا این لحظه طی کرده ایم و کارها منطبق بر مکانیزم ها و زمانبندی های پیش بینی شده در حال انجام است.

وی تاکید کرد: این انتخابات در روز جمعه 22 اسفند با رای گیری از ساعت 9 صبح آغاز و در ساعت 19 به پایان می رسد و حدود 25 هزار نفر در اجرای این انتخابات در قالب مجری، ناظر و عوامل انتظامی و خدماتی مسئولیت دارند.

وی ادامه داد: درحال حاضر کاندیداها فعالانه در سطح محلات در حال تبلیغات هستند؛ امیدوارم بلافاصله بعد از اتمام رأی گیری ظرف مدت 12 ساعت نتایج اولیه را به تفکیک کل شهر تهران در مناطق و محلات اعلام کنیم و بتوانیم در اولین فرصت پس از رسیدگی به شکایت‌های احتمالی و گزارش ها با هماهنگی هیئت نظارت نتایج نهایی را اعلام کنیم. 
منبع: ایسنا 

 


اولین دیدگاه را شما بگذارید ضوابط شورایاری‌ها در مجلس تصویب شود غلامرضامقدس شورای شهر ،

  

 

20 اسفند 1393

رییس ستاد شورایاری های شورای شهر تهران تاکید کرد

ضوابط شورایاری‌ها در مجلس تصویب شود

رییس ستاد شورایاری‌های شورای شهر تهران با تاکید بر لزوم پیگیری شورای عالی استان‌ها، وزارت کشور و کمیسیون امور شوراهای مجلس شورای اسلامی برای تصویب ضوابط شورایاری‌ها گفت: به دلیل درگیری در برگزاری چهارمین دوره انتخابات شورایاری‌ها فرصتی فراهم نشده است در این خصوص پیگیری‌های جامع و کامل را انجام دهیم.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورایاران ، مرتضی طلایی درباره تعامل شورای شهر با شورای عالی استان‌ها برای تصویب ضوابط شورایاری‌ها در مجلس گفت: به دلیل درگیری در برگزاری انتخابات هنوز فرصت نکردیم برای حل جامع و کامل این موضوع از طریق لایحه و یا طرح شورای عالی استان‌ها اقدام کنیم.

وی افزود: به طور پراکنده اظهارنظرهایی از مسئولین و نمایندگان مجلس شنیدیم که حکایت از پیش بینی‌های لازم برای تدوین قانون جامع انتخابات شورایاری‌ها دارد. در زمان مسئولیت مرحوم کردان اقدامات زیادی توسط شورای شهر تهران برای تهیه آیین نامه شوراهای محلی شد و همچنین در زمان وزیر کشور وقت شورای عالی استان‌ها نیز با کردان مکاتبات کرده بود که اگر این بار جوابی داده نشود این مفهوم برداشت می شود آنچه انجام داده‌ایم قانونی است و این روند را ملاک عمل قرار می دهیم.

وی تاکید کرد: ولی در نهایت کار به سرانجام نرسید، قطعا چهار سال خیلی سریع به پایان می رسد و بار دیگر به این مشکلات بر می خوریم. قرار است این انتخابات در کل استان ها صورت بگیرد پس لازم است زودتر به سرانجام برسد.

طلایی با اشاره به برگزاری انتخابات چهارمین دوره انتخابات شورایاری ها در 22 اسفند سال جاری گفت: به حمدالله روند مناسبی تا این لحظه طی کرده ایم و کارها منطبق بر مکانیزم ها و زمانبندی های پیش بینی شده در حال انجام است.

وی تاکید کرد: این انتخابات در روز جمعه 22 اسفند با رای گیری از ساعت 9 صبح آغاز و در ساعت 19 به پایان می رسد و حدود 25 هزار نفر در اجرای این انتخابات در قالب مجری، ناظر و عوامل انتظامی و خدماتی مسئولیت دارند.

وی ادامه داد: درحال حاضر کاندیداها فعالانه در سطح محلات در حال تبلیغات هستند؛ امیدوارم بلافاصله بعد از اتمام رأی گیری ظرف مدت 12 ساعت نتایج اولیه را به تفکیک کل شهر تهران در مناطق و محلات اعلام کنیم و بتوانیم در اولین فرصت پس از رسیدگی به شکایت‌های احتمالی و گزارش ها با هماهنگی هیئت نظارت نتایج نهایی را اعلام کنیم. 
منبع: ایسنا 

 


اولین دیدگاه را شما بگذارید شورایاری‌ها در مجلس تصویب شود ،

  

 

20 اسفند 1393

رییس ستاد شورایاری های شورای شهر تهران تاکید کرد

ضوابط شورایاری‌ها در مجلس تصویب شود

رییس ستاد شورایاری‌های شورای شهر تهران با تاکید بر لزوم پیگیری شورای عالی استان‌ها، وزارت کشور و کمیسیون امور شوراهای مجلس شورای اسلامی برای تصویب ضوابط شورایاری‌ها گفت: به دلیل درگیری در برگزاری چهارمین دوره انتخابات شورایاری‌ها فرصتی فراهم نشده است در این خصوص پیگیری‌های جامع و کامل را انجام دهیم.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورایاران ، مرتضی طلایی درباره تعامل شورای شهر با شورای عالی استان‌ها برای تصویب ضوابط شورایاری‌ها در مجلس گفت: به دلیل درگیری در برگزاری انتخابات هنوز فرصت نکردیم برای حل جامع و کامل این موضوع از طریق لایحه و یا طرح شورای عالی استان‌ها اقدام کنیم.

وی افزود: به طور پراکنده اظهارنظرهایی از مسئولین و نمایندگان مجلس شنیدیم که حکایت از پیش بینی‌های لازم برای تدوین قانون جامع انتخابات شورایاری‌ها دارد. در زمان مسئولیت مرحوم کردان اقدامات زیادی توسط شورای شهر تهران برای تهیه آیین نامه شوراهای محلی شد و همچنین در زمان وزیر کشور وقت شورای عالی استان‌ها نیز با کردان مکاتبات کرده بود که اگر این بار جوابی داده نشود این مفهوم برداشت می شود آنچه انجام داده‌ایم قانونی است و این روند را ملاک عمل قرار می دهیم.

وی تاکید کرد: ولی در نهایت کار به سرانجام نرسید، قطعا چهار سال خیلی سریع به پایان می رسد و بار دیگر به این مشکلات بر می خوریم. قرار است این انتخابات در کل استان ها صورت بگیرد پس لازم است زودتر به سرانجام برسد.

طلایی با اشاره به برگزاری انتخابات چهارمین دوره انتخابات شورایاری ها در 22 اسفند سال جاری گفت: به حمدالله روند مناسبی تا این لحظه طی کرده ایم و کارها منطبق بر مکانیزم ها و زمانبندی های پیش بینی شده در حال انجام است.

وی تاکید کرد: این انتخابات در روز جمعه 22 اسفند با رای گیری از ساعت 9 صبح آغاز و در ساعت 19 به پایان می رسد و حدود 25 هزار نفر در اجرای این انتخابات در قالب مجری، ناظر و عوامل انتظامی و خدماتی مسئولیت دارند.

وی ادامه داد: درحال حاضر کاندیداها فعالانه در سطح محلات در حال تبلیغات هستند؛ امیدوارم بلافاصله بعد از اتمام رأی گیری ظرف مدت 12 ساعت نتایج اولیه را به تفکیک کل شهر تهران در مناطق و محلات اعلام کنیم و بتوانیم در اولین فرصت پس از رسیدگی به شکایت‌های احتمالی و گزارش ها با هماهنگی هیئت نظارت نتایج نهایی را اعلام کنیم. 
منبع: ایسنا 

 


اولین دیدگاه را شما بگذارید شورایاری‌ها در مجلس تصویب شود ،

  

 

 18 اسفند 1393

رئیس ستاد هماهنگی شورایاری های شهر تهران مطرح کرد؛

تشکیل قرارگاه فرهنگی محلات با محوریت مساجد/ آموزش های شهروندی نخستین ماموریت شورایاران چهارم

رئیس ستاد هماهنگی شورایاری های شهر تهران گفت: اگر قرارگاه فرهنگی تحت نظر مسجد فعال شود و نیاز سنجی های لازم صورت گیرد، می توانیم با بهره گیری از آموزه های دینی توسط اهل فن، حداقل در پایان سال 94 در شهر تهران شاهد جلوگیری از پیشروی آسیب های اجتماعی باشیم.

به گزارش خبرنگار ستاد خبری چهارمین دوره انتخابات شورایاری ها مرتضی طلایی در جلسه هماهنگی با مجریان انتخابات چهارمین دوره شورایاری ها ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام شهادت حضرت زهرا(س) به تمجید از فعالیت های صورت گرفته توسط دست اندرکاران اجرایی انتخابات 22 اسفند ماه پرداخت و گفت: از زحمات یکایک برادران و خواهرانی که در طول ماه های گذشته تلاش کردند تا شرایط برای برگزاری انتخابات روز 22 اسفند ماه فراهم شود، تقدیر می کنیم. افرادی که بدون هیچ چشمداشت و امکاناتی در این مدت در مناطق و محلات همکاری کردند تا زمینه های برگزاری انتخابات شورایاری ها فراهم شود و از این حیث باید خداوند منان را شاکر بود که هنوز هستند در این کشور انسان های شریفی که با روحیه جهادی برای رضای خدا گام برمی دارند. 
 
رئیس ستاد شورایاری های شهر تهران انتخابات 22 اسفند ماه را یک امر اجتماعی مهم و از مصادیق بارز حرکت در مسیر نبوی و سیره اهل بیت(ع) دانست وگفت: این سنگر مقدس باید به دست کسانی برسد که انسان های متدین، مسجدی، انقلابی، ولایی، ارزشی و اخلاق مدار باشند. اگر هر یک از ما بتوانیم مسئولیت های اجتماعی را با هر سطحی از اختیارات به دست کسانی برسانیم که این شاخصه ها را داشته باشند، آن زمان است که می توان گفت عمل ما با عظمت بوده است.
 
وی همچنین به یکی از مشکلات و معضلات اجتماعی کشور اشاره کرد و افزود: امروز متاسفانه آمار طلاق می گوید که در 11 ماهه ابتدایی سال، 150 هزار طلاق در کشور صورت گرفته که اکثر آن نیز در گروه سنی 20 تا 25 سال و 12 درصد آن نیز زیر 20 سال بوده است. امروز این یک درد است که می شنویم در برخی از نقاط شهر تهران حتی جشن طلاق گرفته می شود. اما ما معتقدیم که می توانیم در جلوگیری از پیشرفت و حتی حرکت در جهت کاهش این آسیب های اجتماعی گام برداریم. 
 
طلایی تصریح کرد: امروز امکاناتی در محلات تهران تحت عنوان مسجد، هیئت، بسیج، کانون های فرهنگی، سرای محلات، شورایاری ها و امنای محله را داریم که هر یک از آنها به صورت مجمع الجزایر به فعالیت می پردازند. اما اگر همه اینها را تبدیل به یک قرارگاه حول محوریت مسجد و با تفکر مسجدی کرده و یک قرارگاه فرهنگی در محل درست کنیم، آیا نمی توانیم در جهت مدیریت بحران ها و جلوگیری از آسیب هایی که هویت انقلابی و ملی ما را تهدید می کنند، گام برداریم. 
 
نائب رئیس شورای شهر تهران از تلاش مدیریت شهری برای کاهش آسیب های اجتماعی خبر داد و گفت: در مجموعه مدیریت شهری از شورای سوم با مطالعه و هم اندیشی به این نتیجه رسیدیم که باید امنا را در محلات راه اندازی کنیم و بر این اساس است که می توانیم به اهداف خود در جهت کاهش آسیب های اجتماعی برسیم. بر این اساس تفکر تبدیل شورایاری ها به امنای محلات شکل گرفت و سرای محلات و مدیر محله نیز راه اندازی شد. 
 
طلایی به یکی از اشکالات فعالیت شورایاری ها اشاره کرد و افزود: یکی از ایرادات کار این بود که امنای محلات نیز بعد از شروع فعالیت به یک مجمع الجزایر تبدیل شد و گاهی اوقات حتی شاهد این بودیم که نیروهای شورایاری با یکدیگر و حتی با مدیر محله نیز اختلافاتی داشتند. این در شرایطی است که یک سرای محله می تواند با امکاناتی که در اختیار دارد با محور قراردادن مسجد در امور خود، مشکلات و معضلات اجتماعی را رفع و رجوع کند. 
 
رئیس ستاد شورایاری های شهر تهران با بیان اینکه امروز متاسفانه مکانی در محلات وجود ندارد که جوانان برای رفع مشکلات خود به متخصصان مربوط مراجعه کنند، اظهار داشت: اگر قرارگاه فرهنگی تحت نظر مسجد فعال شود و نیاز سنجی های لازم صورت گیرد، می توانیم با بهره گیری از آموزه های دینی توسط اهل فن، حداقل در پایان سال 94 در شهر تهران شاهد جلوگیری از پیشروی آسیب های اجتماعی باشیم. در این مسیر اگر روحیه جهادی نیز سرلوحه کار قرار گیرد حتی می توانیم این آسیب های اجتماعی را کاهش هم دهیم. 
 
وی در خصوص معیارهای یک شورایار برتر عنوان کرد: با شجاعت گفته و می گویم که ظرفیت شورایاری ها باید در اختیار نیروهای انقلابی، متدین، ارزشی و ولایی، دارای علم و دانش و همسو با مدیریت شهری قرار گیرد. این ترکیب از در شورایاری های محلات قرار گیرد بدون شک روحیه و فرهنگ جهادی زنده و احیا خواهد شد. 
 
طلایی در بخش پایانی اظهارات خود نیز به محورهای اصلی فعالیت شورایاران در دوره چهارم اشاره کرد و گفت: اولین ماموریت شورایاران در دوره چهارم فراهم کردن شرایط برای آموزش های شهروندی است که نمونه آن را می توان در ارتقای توانمندی خانواده ها دانست. دومین ماموریت نیز ایجاد مراکز مشاوره در محلات برای راهنمایی کردن افرادی است که در معرض بحران قرار می گیرند.  

 

 

 

 

Shorayaran.com


اولین دیدگاه را شما بگذارید تشکیل قرارگاه فرهنگی محلات با محوریت مساجد/ آموزش های شهروندی نخ ،

  

 

 17 اسفند 1393

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار مسئولان و دست اندرکاران منابع طبیعی و حفظ محیط زیست:

زمین خواری و ساخت و سازدر ارتفاعات جرم است/افراد سوء استفاده کننده بی هیچ اغماضی مورد تعقیب قضایی قرار گیرند

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (یکشنبه) در دیدار مسئولان و دست اندرکاران منابع طبیعی و حفظ محیط زیست، حل مسائل و مشکلات زیست محیطی همچون آلودگی هوا، پدیده ریزگردها و دست اندازی به جنگل ها و مراتع و فضاهای سبز را نیازمند برنامه ریزی، تدبیر، پیگیری مستمر و جدی و قاطعیت دستگاههای مرتبط دانستند و تأکید کردند: حفظ محیط زیست یک وظیفه حاکمیتی است که باید با تهیه سند ملی محیط زیست و پیوست زیست محیطی برای همه طرحهای عمرانی و صنعتی و همچنین جرم انگاری تخریب محیط زیست، به این وظیفه بسیار مهم، عمل شود.


رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به دیدگاه اسلام در خصوص اهمیت حفظ زمین و ثروتهای عمومی کره خاکی گفتند: اسلام و ادیان الهی همواره بر لزوم احساس مسئولیت انسان در قبال طبیعت و حفظ تعادل میان انسان و طبیعت تأکید کرده اند زیرا عامل اصلی بروز مشکلات زیست محیطی بر هم خوردن این تعادل است.
حضرت آیت الله خامنه ای، چالش زیست محیطی را چالشی فراگیر در سراسر جهان برشمردند و با اشاره به آثار بلندمدت مسائل زیست محیطی، خاطرنشان کردند: تجربه‌های کشورهای مختلف نشان می دهد بسیاری از مشکلات محیط زیستی قابل پیشگیری و دارای راه حل هستند.
ایشان به عنوان نمونه به موضوع آلودگی هوا در کلان شهرها و پدیده ریزگردها اشاره و تأکید کردند: این مشکلات، با صبر و حوصله و تدبیر و پیگیری لازم، قابل حل هستند.
رهبر انقلاب اسلامی افزودند: مسئله محیط زیست، مسئله این دولت یا آن دولت، مسئله‌ی این شخص یا آن شخص و مسئله این جریان و یا آن جریان نیست بلکه موضوعی کشوری و ملی است که باید برای حل مشکلات مرتبط با آن، همه دست به دست یکدیگر دهند.
رهبر انقلاب اسلامی هوا، آب و خاک را سه عنصر اصلی در محیط زیست برشمردند و گفتند: برای حل مسائلی همچون آلودگی هوا در کلان شهرها، و پدیده گرد و غبار و همچنین کمبود آب و فرسایش خاک، بیشتر از تبلیغات، باید کار و تلاش جدی و پیگیری مستمر انجام داد.
حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به جنگل ها و مراتع به عنوان ریه های تنفسی شهرها و عوامل نگهدارنده خاک، از دست اندازی افراد سودجو به جنگل ها و منابع طبیعی بخصوص در شمال کشور ابراز تأسف شدید کردند و افزودند: دستگاههای مسئول باید قاطعانه با تعدی به جنگل ها به هر بهانه ای اعم از هتل سازی و جذب گردشگر و ساخت حوزه علمیه و برخی توجیهاتِ به ظاهر قابل قبول ، مقابله کنند.
ایشان پدیده زمین خواری و اخیراً کوه خواری و ساخت و ساز در ارتفاعات را از دیگر مسائل رنج آور و اسف بار دانستند و تأکید کردند: باید در قانون، اینگونه اقدامات جرم تلقی شوند و افراد سوءاستفاده کننده بی هیچ اغماضی مورد تعقیب قضایی قرار گیرند و اگر  در دستگاهها نیز کوتاهی انجام گیرد، باید با عوامل این کوتاهی هم بشدت برخورد شود.
رهبر انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه حفظ محیط زیست یک وظیفه حاکمیتی است افزودند: تهیه سند ملی برای محیط زیست، پیوست محیط زیستی برای همه طرح های عمرانی، صنعتی و تجاری، پالایش و بازنگری قوانین برای جرم انگاری تخریب محیط زیست، و تقویت نظارت های بی اغماض از مهمترین راهکارها برای حفظ محیط زیست و مقابله با سود جویان و قانون شکنان است.
حضرت آیت الله خامنه ای، نقش آفرینی مردم برای حفظ محیط زیست و فرهنگ سازی در جامعه بوسیله رسانه ملی را مهم ارزیابی و خاطرنشان کردند: مطالبی که باید بیان شوند، امروز گفته شد و از این پس مردم باید قضاوت کنند که کدام دستگاهها به وظیفه خود برای حفظ محیط زیست عمل می کنند و کدام دستگاهها برای حفظ محیط زیست، تلاش و اقدام لازم را انجام نمی دهند. 

 

 

 

Shorayaran.com

 


اولین دیدگاه را شما بگذارید زمین خواری و ساخت و سازدر ارتفاعات جرم است/افراد سوء استفاده کنن ،

  

 

 17 اسفند 1393

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار مسئولان و دست اندرکاران منابع طبیعی و حفظ محیط زیست:

زمین خواری و ساخت و سازدر ارتفاعات جرم است/افراد سوء استفاده کننده بی هیچ اغماضی مورد تعقیب قضایی قرار گیرند

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (یکشنبه) در دیدار مسئولان و دست اندرکاران منابع طبیعی و حفظ محیط زیست، حل مسائل و مشکلات زیست محیطی همچون آلودگی هوا، پدیده ریزگردها و دست اندازی به جنگل ها و مراتع و فضاهای سبز را نیازمند برنامه ریزی، تدبیر، پیگیری مستمر و جدی و قاطعیت دستگاههای مرتبط دانستند و تأکید کردند: حفظ محیط زیست یک وظیفه حاکمیتی است که باید با تهیه سند ملی محیط زیست و پیوست زیست محیطی برای همه طرحهای عمرانی و صنعتی و همچنین جرم انگاری تخریب محیط زیست، به این وظیفه بسیار مهم، عمل شود.


رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به دیدگاه اسلام در خصوص اهمیت حفظ زمین و ثروتهای عمومی کره خاکی گفتند: اسلام و ادیان الهی همواره بر لزوم احساس مسئولیت انسان در قبال طبیعت و حفظ تعادل میان انسان و طبیعت تأکید کرده اند زیرا عامل اصلی بروز مشکلات زیست محیطی بر هم خوردن این تعادل است.
حضرت آیت الله خامنه ای، چالش زیست محیطی را چالشی فراگیر در سراسر جهان برشمردند و با اشاره به آثار بلندمدت مسائل زیست محیطی، خاطرنشان کردند: تجربه‌های کشورهای مختلف نشان می دهد بسیاری از مشکلات محیط زیستی قابل پیشگیری و دارای راه حل هستند.
ایشان به عنوان نمونه به موضوع آلودگی هوا در کلان شهرها و پدیده ریزگردها اشاره و تأکید کردند: این مشکلات، با صبر و حوصله و تدبیر و پیگیری لازم، قابل حل هستند.
رهبر انقلاب اسلامی افزودند: مسئله محیط زیست، مسئله این دولت یا آن دولت، مسئله‌ی این شخص یا آن شخص و مسئله این جریان و یا آن جریان نیست بلکه موضوعی کشوری و ملی است که باید برای حل مشکلات مرتبط با آن، همه دست به دست یکدیگر دهند.
رهبر انقلاب اسلامی هوا، آب و خاک را سه عنصر اصلی در محیط زیست برشمردند و گفتند: برای حل مسائلی همچون آلودگی هوا در کلان شهرها، و پدیده گرد و غبار و همچنین کمبود آب و فرسایش خاک، بیشتر از تبلیغات، باید کار و تلاش جدی و پیگیری مستمر انجام داد.
حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به جنگل ها و مراتع به عنوان ریه های تنفسی شهرها و عوامل نگهدارنده خاک، از دست اندازی افراد سودجو به جنگل ها و منابع طبیعی بخصوص در شمال کشور ابراز تأسف شدید کردند و افزودند: دستگاههای مسئول باید قاطعانه با تعدی به جنگل ها به هر بهانه ای اعم از هتل سازی و جذب گردشگر و ساخت حوزه علمیه و برخی توجیهاتِ به ظاهر قابل قبول ، مقابله کنند.
ایشان پدیده زمین خواری و اخیراً کوه خواری و ساخت و ساز در ارتفاعات را از دیگر مسائل رنج آور و اسف بار دانستند و تأکید کردند: باید در قانون، اینگونه اقدامات جرم تلقی شوند و افراد سوءاستفاده کننده بی هیچ اغماضی مورد تعقیب قضایی قرار گیرند و اگر  در دستگاهها نیز کوتاهی انجام گیرد، باید با عوامل این کوتاهی هم بشدت برخورد شود.
رهبر انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه حفظ محیط زیست یک وظیفه حاکمیتی است افزودند: تهیه سند ملی برای محیط زیست، پیوست محیط زیستی برای همه طرح های عمرانی، صنعتی و تجاری، پالایش و بازنگری قوانین برای جرم انگاری تخریب محیط زیست، و تقویت نظارت های بی اغماض از مهمترین راهکارها برای حفظ محیط زیست و مقابله با سود جویان و قانون شکنان است.
حضرت آیت الله خامنه ای، نقش آفرینی مردم برای حفظ محیط زیست و فرهنگ سازی در جامعه بوسیله رسانه ملی را مهم ارزیابی و خاطرنشان کردند: مطالبی که باید بیان شوند، امروز گفته شد و از این پس مردم باید قضاوت کنند که کدام دستگاهها به وظیفه خود برای حفظ محیط زیست عمل می کنند و کدام دستگاهها برای حفظ محیط زیست، تلاش و اقدام لازم را انجام نمی دهند. 

 

 

 

Shorayaran.com

 


اولین دیدگاه را شما بگذارید زمین خواری و ساخت و سازدر ارتفاعات جرم است/افراد سوء استفاده کنن ،

  

مشخصات مدیر وبلاگ

غلامرضا مقدس [2412]

من آن مرغم که افکندم به دام صد بلا خود را به یک پرواز بی هنگام کردم مبتلا خود را
ویرایش

دسته بندی موضوعی

عکس ، تصاویر ، غلامرضامقدس ، دانلود ، رئیس جمهور 14 آذر... ، فیلم ، اخبار ، آمریکا ، مجلس ، غلامرضا مقدس ، آخرین ، ایران ، روحانی ، نتانیاهو: اسرائیل... ، جدول ، عکس ، پرسپولیس ، به ، ایران • ال جی •... ، تصویر ، آیت الله هاشمی... ، ایرانسل ، طرح ویژه حزب‌الله... ، مصر ، جدیدترین ، جلسه رأی اعتماد ، رای اعتماد ، درگیری در غزه یا... ، شارژ ، همراه اول ، هیئت رئیسه ، وزارتخانه ، وزرا ، وزرای پیشنهادی ، مفتی اهل تسنن... ، وهابیت ، مجلس ایران ، عربستان ، اوباما ، بازیکن ، انگلیس ، Israel ، علی دایی ، مقدس ، روسیه ، دایی ، در ، دلار ، پوشش زنده ، تهران ، یکی از علمای اهل... ، مقام معظم رهبری ، میزان زکات فطره از... ، ویدئو ، رمضان ، زلزله ، سوریه ، مرسی ، شارز ، کامبوزیا ، عکس) ، فروشگاه زنجیره ای... ، فیلم و عکس ، قدرت قرضاوی محمد... ، سند ، صوت ، 09:08 قطار مذاکرات... ، 5 در ژنو ، ادوارد اسنودن ، اسنودن ، پایان کار تیم ملی... ، پیامنما ، تحلیف ، تبیین هفت شاخص مهم... ، پولی ، پوتین ، پیام نمای جامع ، پیامنمای جامع ، تربت ، تربت کربلا ، تلنا ، توافق ، اولیه ،... ، جهان ، پرتاب پهپاد اسکن... ، پروژه قو ، پروه الماس قو ، برنامه نود ، بورس بورس... ، باید مراقب بود به... ، استقلال ، افتتاح تونل اباصالح... ، افطار ، الاغهای انتحاری... ، امیر نصیرزاده ، امام موسی صدر ، انصراف لنکرانی به... ، افشاگر ، افشاگری رویانیان... ، آغاز رایزنی ظریف و... ، In spite of low... ، انقلاب ، اتحاد ملی و اجتماعی ، احسان علیخانی ، ارتش ، اردوغان ، از ، اسامی ، آقای افشاگر به... ، آیا امام زمان(عج)... ، احمدی نژاد ، 5 احتمالا هفته... ، *مراسم ویژه 8 شوال... ، 90 ، 14:46 دور اول... ، Haifa ، Tel Aviv ، WashingtonPost ، آخرین اخبار ، آزادی ، آشنایی با شیوه... ، * پرچم حزب الله و... ، * راهپیمایان تهرانی... ، * قطعنامه راهپیمایی... ، * حمایت دانشجویان... ، *حضور مردم در کنار... ، ... ، جنگنده ، عراق ، شرع ، شورایاری‌ها در مجلس... ، فرانسه ، فردوسی‌پور ، عسگراولادی ، ایران؛ یکصدا فریاد... ، فوتبال ، فتح‌المبین ، فوری ، گره کور تعطیلی دولت... ، ماه ، محرم ، مبارک ، گزارش روحانی از سفر... ، مرسی مصر ، مراسم تحلیف ، مهدی هاشمی آزاد شد ، محمود واعظی... ، گزارش تصویری ، محمد مرسی ، مذاکرات ، مروری بر سیر 34... ، سینما هالیوود ، سینماهالیوود ، سفارت ، سنگین ، سهام ، سی و ششمین بهار... ، سبا خویی ، سازمان ملل ، سقوط هواپیما ، رویانیان ، رویترز ، زمین خواری و ساخت و... ، جذاب ، رییس مرکز اسلامی... ، ز چشمه حرم حضرت... ، سازمان امنیت ملی... ، رزمایش ، تبریک ، جزئیات ، جلسه رأی اعتماد... ، خلعتبری ، حرکتی پسندیده از... ، در تمرین استقلال؛... ، واکنش سخنگوی وزارت... ، وجود تشکل‌های... ، وحدت رویه‌ی فقهی ، وحدت رویه‌ی فقهی... ، نداجا ، نتانیاهو ، هشدار وزیر کشور... ، همه تیم های راه... ، همزمان با تخریب و... ، هواپیمای سبک در... ، میراث فرهنگی ,درخت... ، مرحوم ، مشکل نقدینگی... ، نامه ، نرم افزار ، نصرالله:اگر یک... ، نیروی دریایی ، هالیوود ، وضعیت ، کارمند ، کاهش قیمت خودرو در... ، کاهش قیمت طلا و ارز... ، کاهش همزمان قیمت... ، کاهش‌ قیمت جهانی... ، کپی برداری بانک... ، کتابخانه.دانشگاه... ، کتایون ریاحی ، کربلای 1 ، کربلای 10 ، کرسی بین المللی... ، کره جنوبی به یک... ، کروش به بازیکنان... ، کری، ظریف و اشتون... ، کسانی که دم از... ، کسب اطلاعات با ارزش... ، کشته ‌شدن دو سرکرده... ، کشته ، تیراندازی ،... ، کشته شدن ، کشته شدن 258 هزار... ، کشته شدن یکی از... ، کشف 15 هزااار... ، کشف پرنده‌ی کمیاب... ، کشف حجاب دختر... ، کشف خودروی بمب... ، کشف رباط جدید در... ، کشف یک حیوان عجیب... ، کشف یک گوشت‌خوار... ، کشف کره‌ای در فضا... ، کعبه آب... ، کفاره ، کفاشیان: هیچ تضمینی... ، کلاس: امام شناسی،... ، کلمات... ، کلمات کلیدی ایران... ، کلمات... ، کلمات کلیدی جانباز... ، کلمات کلیدی دانلود... ، کلمات... ، کلمات کلیدی ضریح... ، کلمات کلیدی یک... ، کلیپ 'تازه اول عشق... ، کلیپ صوتی/ خاطره... ، کلید ، پاپ ، مسیحی... ، کلید واژه ها:... ، کلیدواژه ها ، کلیدواژه ها تغذیه... ، کلیدواژه ها:... ، کلیدواژه ها: جام... ، کلیدی که دکتر... ، کمبود هورمون رشد،... ، کمیته انظباطی ، کمیته بانکداری سنای... ، کمیسیون ، انتخابات... ، کمک ، کمکی که نتانیاهو به... ، کنایه‌های «صرفا جهت... ، کندی روند ساخت مسکن... ، کنفرانس خبری ، کنگره ، کنکور ، کواکبیان: حاضرم با... ، کواکبیان: حرکت دولت... ، کوتا‌ه‌ترین مرد... ، کوچکترین کشور جهان... ، کودتا علیه «نوری... ، کودتای ، کودتای مصر ، کوفی عنان: ثبات... ، کی‌روش: فوتبال ورزش... ، کیهان ، آیت الله... ، کارمند جوان ، مرگ... ، کارمندانی که پایه... ، کاریکاتور ، کاریکاتور/ رکوردزنی... ، کاسیاس: حتما با... ، کاشت تلسکوپ... ، کاظم ساریخانی... ، کامران نجف زاده در... ، کامرون ، کامل ترین دایره... ، کانال انتخاباتی ، کاندید شورای محله... ، کاندیداها شب... ، کاندیدای اصلاح... ، کاهش 4 دلاری قیمت... ، کاهش دید و تداوم... ، کاهش عجیب شهریه های... ، وضعیت رویت هلال... ، وضعیت... ، وعده نایف به 14... ، وعده‌ها به حزب الله... ، وفات شیخ حسنعلی... ، وقتی آمریکای‌ها از... ، وقتی الاغ عطاران... ، وقتی روزنامه گاردین... ، وقتی علی دایی... ، وقتی نماد حسن... ، ولادیمیر پوتین ، ولادیمیر پوتین به... ، ولایتی ادعای... ، ولایتی: برای بگم... ، ولایتی: رهبر انقلاب... ، ونزوئلا 3 دیپلمات... ، ونزوئلا پهپادهای... ، یکی از علمای... ، کابوس فراموش نشدنی... ، کابینه ،
ویرایش

لوگوی دوستان

ویرایش

دوستان

پیامنما پیامنما طوبای محبت راه کمال هیئت قاصدک ولایت عاشقانه ها ریشــــ وِز وِزیـــ مناجات با عشق پـنـجـره عشق ♥Deltangi سرچشمه ادب و عرفان : وب ویژه تفسیر ادبی عرفانی قرآن مجید سرچشمه عدالت و فضیـلت ؛ امام مهــدی علیه السلام بسوی ظهور ایران اسلامی .: شهر عشق :. تَرَنّم عفاف گروه اینترنتی جرقه ایرانی عصر پادشاهان دختر بهار سرچشمـه فصـاحت و بلاغت دلنوشته های یه عاشق! **یه دنیا دلم گرفته* سیب سرخ ..::غریبه::.. Manna hamidsportcars بزرگترین سایت خنده بازار کلبهء ابابیل ghamzade اخراجی های عشق یاور 313 آموزش تست زدن کنکور باران چه زیباست با او بودن وبلاگ هواداران محسن یگانه دلـتنگـ هشـیگـــــــــی دخترتاریخ xXx عکسدونی xXx معجزه جاوید مـ ـحـ ـبـ ـو بــــ مـ نـــــ ... Ahorayearyaii غدیریه ►▌ ....عسا قلم....▌ ◄ کلبه درویشی رویای شبانه هنوز انتخاب نکردم نقشه راه عرشیان *دنـیــــای مـــــــن :) * یادداشتهای من تنظ نویسم یه کم فکر کنیم...! وبسایت علمی سرگرمی مذهبی قهقه دانلود هر چی بخوایی... YAS الهگان شهدا شرمنده ایم مجله تفریحی سرگرمی فیسبوکی ها wanted مهندسی متالورژِی ساغر شکسته دانشجوی پارسی ندای حق حرف های نگفته دلهای شکسته بارانی از غم behtarinamkhoda فانوس ###@وطنم جزین@### بروبچ زابل بی هم نفس welcome to my profile عکسهای سریال افسانه دونگ یی یار کارگر خاطرات یک مرد مجرد معرکه همون قلقلک عشق یعنی ... چیزهای جالب فقط خدا ► o▌ استان قدس ▌ o ◄ نوری چایی_بیجار کهکشان هرکس منتظر است... تو هم یکبار بنویس تا ببینی نوشتن چه لذتی دارد... ღღتبسمـــــیـ بهـ ناچارღღ واصـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــل زندگی زیباست اما... your memoirs مسعود رضانژاد فهادانـ یا د د اشت ها ی شخصی خو د م . دوستانه هر کی خونده خندیده!!! عشق و زندگی (یا فاطمه الزهـــــــرا (س داروخانه دکتر سلیمی ساحلی دیگر نوشته های سوده تولید ورمی کمپوست//شرکت نوآوران جوان آوان پارس دزفول love at the first sight اینجا همه چی در همه دل شکسته عشق اول11 پایگاه اطلاع رسانی آزمون دکترای مدیریت صدای عشق درباره ی رپ و دوست شدن با شما باهم باشیم هیئت عزاداری آسمانیان فاطمه زهرا My Camera رهبر بختیاری تا شقایق هست زندگی اجبار است . معیار عشق امامزاده میر عبداله بزناباد CHARMING OF ME به سوی افق باشگاه پرواز نرگس 1 پرورشی مطالب جالب وعلمی بروز جوانان بیجار تنهایی .... دلم گرفته کـــــــــــــمــــــــــــــــــــــــــک کشکول خونه دل بـــــــــاغ آرزوهــــــــــا = Garden of Dreams سایت روستای چشام یاس... زندگی در باغ عشق آپدیت یوزر پسورد نود32 تــــــــــــالـــــــشـــــــــــــان تعمیر و نگهداری هواپیما&اطلاعت عمومی S&N 0511 روستای مز از یک انسان زنگ تفریح خوش مرام جوان ایرانی محمدمبین احسانی نیا رویابین سلامت ما جـــــام غـــــزل سکوت پرسروصدا پا توی کفش شهدا شفق.. کلبه ی عشق ❤خاکســـــــتر عشـــق❤ موزیک انلاین ریاضیات بندر میوزیک گل باغ آشنایی دیوانه حسین ودلباخته حسین خیابون موسیقی ܓღ فـــرقــ بــیــنـــ عـشــقــ و دوسـت داشــتــنــ (بنفشه ی صحرا) -««««((عشق الحسین)))»»»»- آسمان آبی آنتی شیطان بادصبا کشکول آبی به رنگ آسمان داستانک شورای دانش آموزی شهرستان خورشیدها sms های جدید نغمه ی عاشقی جالب انگیزناک وبلاگ انتظار عشق و تنهایی Mohammad M.T شاسوسا برات محمد هدایتی هیئت حضرت زهرا(س)شرفویه خدا،عشق،خنده کاروجدان عرفان وادب یکی هست تو قلبم.... فقط خدا وبلاگی برای تمام دوستان مطلع مهرورزی ومحبت باور من......!!! میخانه عشق دختر و پسرای ایرونی دقایق ایرانیان باش باش باش گرگ و میش ܓܨ☆ سکــــــوت بــــاران ☆ ܓܨ پایگاه امام جعفر صادق شهیدیه کانون مسجد فاطمیه شهید یه عاشق آسمونی کشاورزی نوین شهدا شیروخورشید پهلوی زخم خورده چی کار؟ جک EshGh rOyaIi mAn alone I love you قلب من صدای خاطره ها دل نوشته های من گنجینه آسمانى EshGhrOyaIimAn هدهد رود تنها نیست بی نشانه تک صلیب عشق بدو بیا !!!! ME&YOU بلوچستان سر فراز باشی میهن من علمدار بصیر بدون عنوان تنهـــــایــــے بانک خنده برنامه نوسی نمی دونم بخدا موندم ستاره خاموش صدای مردم نی ریز مقاله های تربیتی شَبـَــــــــــــــکَة المِشـــــــــــــکاة الإسلامیــــــــــة عمارمیاندواب باکری میاندوآب عاشقانه ها حامیان دکتر محمد باقر قالیباف سه ثانیه سکوت پوست مو زیبایی zibaroo زیبارویان پارسی چیزهای جالب upturn یعنی تغییر مطلوب آوار غم ها عکسهای من har an che az del barayad حدیث بلاگ عشق بی هدف... ! دیوانگی - عشق واقعی... ! دریافتنی دل نوشته های مائده برترین لحظه ها نگار پرسپولیس $$$$sara$$$$ بهترین ها در انتظار آفتاب بچه های مدرسه امام رضا(ع) عـــــــــــاشــــــــقانــــــــــــه هــا مشق عشق ناز منتظر نباش تا پرنده ای بیاید و پروازت دهد در پرنده شدن خویش بکوش دنیای عکس و اطلاعات گفتگو با خدا خبر های ورزشی قدیسان مرگ لیلای بی مجنون خاطره ها قـرن بیست ویکمی ها سکوتی پرازصدا به رنگ ابی تنهایی......!!!!!! مهاجر بهاره تنها جوجو نم نم باران متن ترانه ماندگارترین آهنگ های ایرانی من و اریکان ترک دانلود قتلیش کسب درآمد آسان از اینترنت آخرین اخبار شرکت های مربوط به موبایل دلنوشته ها علم نانو در زندگی خط خطی های یک دخترروانی... صداقت شهید آوینی خـطـ خـــــــــطـی صــــــــــــــــــــــــدا ی منــــــــــــــــــــــ رهایم کن....بگذار آزاد باشم *آوای سارا2* زخمهایت را پنهان کن... اینجا مردم زیادی با نمک شده اند!! جیغ بنفش در ساعت 25 دل نوشته یــــــــــــــــاســــــــــــــــــــمـــــــنــــ سپیده خانم دانلد اهنگ های جدید ____نازیانه_____ روی بال فرشته ها ashegh mahemalakut دوعاشق دلدارا بهورز روستا داریوش آریا فــــــــــــــــــــ ر یـــــــــــ ا د عاطفانه ..::.. رنــــگــیـــن کــــــمــــان ..::.. BABAK 1992 شقایقهای کالپوش هیئت بیت العباس (ع) روستای المشیر شادی ، تفریح ، پیامک *...بانو...* بــــــــــــــهــــــــــــار *دخترانه هایم* دل شکسته عشق کور آموزش گیتار ، خوانندگی ، سلف‍ژ ، آکورد ،تبلچر ، نت ، آرپژ ،جدید
ویرایش

طراحی پوسته توسط تیم پارسی بلاگ


Top Blog
مسابقه وبلاگ برتر ماه

php] [/php]